S. S. S.

İçeride ve Dışarıda Çalışma Şekillerimiz

Sıkça Sorulan Sorular

Halı Yıkama İşlemlerderin Uygulamalarınız Nelerdir?


YHalı Yıkama Halılarınız fırçalama makinesiyle bitkisel bazlı halı şampuanı ve sertlik derecesi ayarlanmış sularımızla yıkanmaktadır.
Durulama ve Sıkma Nası Yapılmaktadır ?


Fırçalama sonrasında halılar yüksek basınçlı sertliği ayarlanmış su ile durulandıktan sonra santrifüj-sıkma makinasında sıkılarak içindeki su ve kimyasallardan arındırılır.
Asma ve Kurutma Uygulamalarınız Nelerdir ?


Sıkma makinesinden çıkan halılarınız kapalı ve yarı açık kurutma odalarında kurutmaya bırakılır.
Halı Yıkama Önerilerimiz Nelerdir ?


Halınızı silkelemeyiniz ve çırparak temizlemeye çalışmayınız, uygun periodlarda elektrikli süpürge ile zorlamadan süpürünüz. Ev tipi makinalarla yapacağınız ara temizliklerde yıkamadan sonra durulama yapınız. Herhangi bir leke oluştuğunda lekeye mümkün olduğunca kurutmadan ancak profosyonel bir firmanın vereceği bilgi doğrultusunda müdahale ediniz. Sivri ayaklı eşyaları halı üzerine mümkün olduğunca koymayınız.

Fatura ve Fiyatlandırma

Bütçeniz İçin En İyi Paketi Bulun

Kabul edilen ödeme yöntemleri

- Kredi Kartı

-Havale ile Ödeme

-Nakit Ödeme

Banka Hesap Kartı ile Ödeme

Uygulama İptal Politakası

Servisimize vermiş olduğunuz temizlik uygulama işlemlerinden hangisi olursa olsun istediğiniz zaman ve ve istediğiniz aşamada uygulama işlemlerini iptal edebilir hizmetlerimizi geri iade ederiz.

Memnuniyet Garantisi

Temizliğe fazlası ile önem verenler daima doğrudan yana olanlar Adana halı yıkama ile hizmetinizdeyiz. sağlığınızı halılarınızı en iyi şekilde koruyoruz. Sizde sevdiklerinizle birlikte yaşam alanlarınızda temiz ferah ortamlar paylaşmak istiyorsanız bize ulaşın.