740

Temiz Evler

10

Profesyonel Çalışanlar

850

Mutlu Müşteriler

4

Sektörde Yılımız

Hakkımızda

Evinizin Temiz Olmasında Kararlıyız

* Adana merkez Kıyıboyu ofisimiz incirlik şube ofisimiz ve  5 bin metrekare arazimizde kurulu tesisimiz ile hizmet vermekteyiz

* Yaz ve kış aylarında yıkama kapasitesine sahip firmamız kışın kapalı fan odalarımızda kurutma işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

* Adana halı yıkama olarak biz, değerli müşterilerimizin yaşadıkları sıcak, mutlu yuvalarında sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri için, gerekli olan yaşadıkları ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi adına sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz.​

 

* Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet vermek biz Adana Halı Yıkama için çok önemlidir.

* 7 gün 24 saat  4 mevsim yaz kış konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en yakın yine Adana Halı Yıkama fabrikası olup bundan dolayı size yakın olmanın gururunu taşıyoruz.

FIRAT & CAN

Adana Halı Yıkama ve Ev Temizliği firması olarak siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmeniz için yaşadıkları ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi için sizin en yakın yardımcınız olmaktayız. 

Merkez Ofis
Çalışma Saatleri

İsmetpaşa mah 51107 sok No 2 Güney, Kıyıboyu Cd., 01010 Seyhan

Pazartesi - Cuma: 08.00 - 19.00
​​Cumartesi: 09.00 - 18.00
​Pazar: 09.00 - 18.00

  • Seyhan Halı Yıkama
  • Çukurova Halı Yıkama

Garantili Temizlik Hizmeti © 2020 Bu site www.analitixajans.com tarafında hazırlanmıştır.

+90 539 680 18 56

  • Siyah Facebook Simge
  • Adana Halı Yıkama Hizmetleri